| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat |
| Autor |
Wiadomo¶æ |
Marcin "Cinek"
Do³±czy³: 10 Wrz 2010 Posty: 44 Sk±d: WMG xD
|
Wys³any: Pi± Gru 03, 2010 21:03 Temat postu: Wyj¶cia klasowe ale po za szkolne. ; D |
|
|
s³uchajcie, wpad³em na pomys³ wypadu do kfc w niedziele ok. godziny 14...
i jak tam u Was z czasem wygl±da i z chêci± na taki wypad?  _________________ Jak siê nie ma co siê lubi, to siê gówno lubi...;D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wys³any: Pi± Gru 03, 2010 21:03 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Zio³o
Do³±czy³: 27 Lis 2010 Posty: 13
|
Wys³any: Pi± Gru 03, 2010 21:34 Temat postu: |
|
|
kreatywny pomys³... xD
wiesz, ¿e z Wami to ja zawsze i wszêdzie - ale o 14 nie moge  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcin "Cinek"
Do³±czy³: 10 Wrz 2010 Posty: 44 Sk±d: WMG xD
|
Wys³any: Pi± Gru 03, 2010 22:00 Temat postu: |
|
|
no to wiesz, mozesz rzucic inna godzinka  _________________ Jak siê nie ma co siê lubi, to siê gówno lubi...;D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Rysio
Do³±czy³: 19 Wrz 2010 Posty: 52 Sk±d: Gdañsk
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 00:20 Temat postu: |
|
|
lipa. idê na mecz siatkówki. takiego spontana to ciêzko zorganizowaæ bo wszyscy na week ju¿ sobie co¶ planuj± ;p _________________
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Zio³o
Do³±czy³: 27 Lis 2010 Posty: 13
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 13:55 Temat postu: |
|
|
spotkajmy sie jako¶ wieczorem  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcin "Cinek"
Do³±czy³: 10 Wrz 2010 Posty: 44 Sk±d: WMG xD
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 14:14 Temat postu: |
|
|
kurde, fajnie by by³o gdyby kto¶ jeszcze siê odezwa³...  _________________ Jak siê nie ma co siê lubi, to siê gówno lubi...;D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jakub
Do³±czy³: 09 Wrz 2010 Posty: 32 Sk±d: Gdañsk
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 15:38 Temat postu: |
|
|
| ja w t± niedzielê na pewno nie dam rady -> urodziny dziadka ;p |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcin "Cinek"
Do³±czy³: 10 Wrz 2010 Posty: 44 Sk±d: WMG xD
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 20:39 Temat postu: |
|
|
no to tak, czy inaczej temat bêdzie istnia³ i wrzucajcie tu ró¿ne swoje propozycje  _________________ Jak siê nie ma co siê lubi, to siê gówno lubi...;D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
prezydentowa
Do³±czy³: 10 Wrz 2010 Posty: 45 Sk±d: Danzig ;D
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 21:19 Temat postu: |
|
|
czyli to raczej niewypa³. Ale mo¿e za tydzieñ. Albo jakie¶ ³y¿wy
Moim zdaniem spontany s± najlepsze, co¶ w stylu rzucone mimochodem na przerwie pytanie "idziem do topolasu?". I wszyscy zadowoleni. _________________ listen as your day unfolds, challenge what the future holds, try and keep your head up to the sky
lovers they may cause your tears, go ahead release your fears, stand up and be counted, don't be 'shamed to cry |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Zio³o
Do³±czy³: 27 Lis 2010 Posty: 13
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 21:19 Temat postu: |
|
|
mam pomys³!
w poniedzia³ek, 8.15, 210?
co Wy na to?  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Marcin "Cinek"
Do³±czy³: 10 Wrz 2010 Posty: 44 Sk±d: WMG xD
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 22:02 Temat postu: |
|
|
Wam w g³owie tylko topolas
Zio³o: ale¿ owszem, czemu nie? xD _________________ Jak siê nie ma co siê lubi, to siê gówno lubi...;D |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Rysio
Do³±czy³: 19 Wrz 2010 Posty: 52 Sk±d: Gdañsk
|
Wys³any: Sob Gru 04, 2010 22:09 Temat postu: |
|
|
zio³o! Zar±bisty pomys³! i my¶le ¿e frekwencja bêdzie bardzo wysoka  _________________
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Zio³o
Do³±czy³: 27 Lis 2010 Posty: 13
|
Wys³any: Pon Gru 06, 2010 11:45 Temat postu: |
|
|
ha, ale wam numer zrobi³em xD
zorganizowa³em spotkanie i na nie nie przyszed³em..
sorki ;P |
|
| Powrót do góry |
|
 |
bobek94
Do³±czy³: 11 Wrz 2010 Posty: 38
|
Wys³any: Pon Gru 06, 2010 17:57 Temat postu: |
|
|
w ogóle czemu ciebie zio³o nie by³o w sql? jutro mam nadziejê ¿e na pranie mózgóf idziesz |
|
| Powrót do góry |
|
 |
administrator Super ultra POGO gadu³a!
Do³±czy³: 09 Wrz 2010 Posty: 35
|
Wys³any: Pon Gru 06, 2010 18:45 Temat postu: |
|
|
O¯ NAM PSIKUSA WALN¡£ ! ; PPP
prawie jak ja w 1 topolesie;p _________________ najgorsze - Zawsze jeste¶ taka u¶miechniêta, nigdy nie p³aczesz... Nigdy nie widzia³am u Ciebie na twarzy ani jednej ³zy...
- Czasem wieczorem ich rezerwa wybucha w poduszkê... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wiplashh
Do³±czy³: 11 Sie 2022 Posty: 447349
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
wiplashh
Do³±czy³: 11 Sie 2022 Posty: 447349
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
wiplashh
Do³±czy³: 11 Sie 2022 Posty: 447349
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
wiplashh
Do³±czy³: 11 Sie 2022 Posty: 447349
|
Wys³any: Sro Sty 18, 2023 08:35 Temat postu: |
|
|
| Econ |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wiplashh
Do³±czy³: 11 Sie 2022 Posty: 447349
|
Wys³any: Sro Sty 18, 2023 08:36 Temat postu: |
|
|
| 129.3 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wys³any: Sro Sty 18, 2023 08:36 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|